ZESPÓŁ

Paweł Fąferek

Prezes Fundacji

Pomysłodawca i organizator kilkudziesięciu imprez sportowych, w tym:

  • Poland Winter Challenge – największych na świecie zimowych zawodów adventure racing (zaliczanych do cyklu Pucharu Świata)
    czterokrotnie Mistrzostw Polski w biegach górskich
  • biegów górskich, m.in. Biegu na Śnieżkę, Biegu na Czantorię, Biegu na Górę Trojak, Biegu na Stare Wierchy
  • Biegu po Złoto – dwukrotnie wyróżnionego 1. miejscem w plebiscycie na najlepszego w Polsce organizatora biegu górskiego („Złota Kozica”)
  • biegów ulicznych, terenowych, na orientację, maratonów kajakowych i crossduathlonu

Doświadczony zawodnik adventure racing i długodystansowych zawodów ekstremalnych – startował w polskich i europejskich zawodach m.in. razem z Piotrem Hercogiem, Agnieszką Zych i Michałem Kiełbasińskim. Zdobywca szczytów Muztagh Ata (7546 m) oraz Elbrus (5642 m). Instruktor survivalu i kajakarstwa. Ukończył kursy żeglarza, sternika motorowodnego i wspinaczki skałkowej. Założyciel i Prezes Fundacji Family Challenge, członek zarządu Polskiego Klubu Przygody. Ekspert w zakresie marketingu sportowego, strategii rozwoju oraz zarządzania marką. Trener biznesu.

Katarzyna Czech-Załubska

Szefowa Biura zawodów

Wieloletnia organizatorka imprez sportowych oraz zawodów biegowych.
Szefowa biura zawodów podczas kilkunastu biegów górskich, ulicznych i na orientację rozgrywanych na terenie całej Polski. Instruktorka ZHP, organizatorka obozów dla dzieci i młodzieży.

Maciej Załubski

Szef logistyki i EXPO

Pasjonat biegania. Uczestnik wielu krajowych oraz zagranicznych biegów ulicznych, w tym największych polskich półmaratonów. Współorganizator kilkudziesięciu biegów ulicznych i górskich. Związany z branżą turystyczną.

Aleksandra Złota

Trenerka

Trenerka Programu Wspierania Rodzin Stowarzyszenia Praktyków Profilaktyki Społecznej, terapeutka dzieci z autyzmem i MPD. Założycielka i animatorka Sopockiej Akademii Animatorów Społecznych. Doświadczenie zawodowe: asystent rodziny w MOPS w Gdańsku, dyrektor Gdańskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej “Lingwista”, Mgr socjologii, licencjat pedagogika (spec. animacja społeczna), studia podyplomowe “Wczesne wspomaganie rozwoju, edukacja i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju”.