O FAMILY CHALLENGE

FAMILY CHALLENGE to imprezy dla wszystkich rodzin, które chcą ciekawie, aktywnie i kreatywnie spędzać wolny czas na łonie natury. To także okazja, żeby budować rodzinne więzi, odkrywać swoje talenty i mocne strony oraz uczyć się od siebie. Każda edycja to dwie strefy przygotowane specjalnie dla Was.

STREFA SPORTOWA, CZYLI...

Bieg na orientację, w którym każdy ma szansę spróbować swoich sił. Pokonujecie wybraną trasę w dogodnym dla siebie tempie, potwierdzając obecność na punktach kontrolnych. Stopień trudności i długości tras są zaplanowane tak, aby każdy znalazł coś dla siebie – rodziny z dziećmi, nawet tymi najmłodszymi, osoby starsze lub poruszające się na wózkach. Na początku biegu dostajecie mapę z zaznaczonym startem i metą oraz punktami kontrolnymi. Znaleziony punkt kontrolny zaznaczacie na specjalnej karcie.

STREFA EDUKACJI I ZABAWY, CZYLI...

Część otwarta dla wszystkich, także dla tych, którzy nie uczestniczą w biegu na orientację. Tutaj możecie wspólnie odpoczywać, eksperymentować i dobrze się bawić. Na specjalnych stanowiskach przygotujemy dla Was różne atrakcje: zabawy drużynowe, pokazy, zabawy z chustą animacyjną, warsztaty plastyczne i rękodzieła, malowanie twarzy i wiele wiele innych. Tutaj każdy – i duży, i mały – znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy, że na pewno nie będziecie się nudzić!